Espoo

Espoon opetuspaikat ja -ajat lukuvuonna 2020–2021

Espoon keskusKalajärviLatokaskiLeppävaaraNiittykumpuNöykkiöSaunalahti

Espoon keskus, KIRKKOJÄRVEN KOULU

TORSTAI (Riia Tammi)
15.45-16.15
Vauvamuskari
16.25-16.55
Taaperomuskari 1v
17.00-17.45
Taaperomuskari 2–3v.
17.50-18.35 Bändimuskari 4–5v.
18.40-18.40 Bändimuskari 4–5v.

Kalajärvi, Kalajärven koulu

TORSTAI (Minna Mononen)
15.45-16.15
Vauvamuskari
16.25-16.55 Taaperomuskari 1v
17.00-17.45
Taaperomuskari 2–3v. 
17.50-18.35 Bändimuskari 4–5v. 
18.35-19.20 Bändimuskari 5–6v.

Latokaski, Kantokasken koulu

TIISTAI (Riia Tammi)
15.45-16.15 Vauvamuskari
16.25-16.55
Taaperomuskari 1v.
17.00-17.45 Taaperomuskari 2–3v.
17.50-18.35 Bändimuskari 4–5v. 
18.35-19.20 Bändimuskari 5–6v.

Leppävaara, Ruusutorpan koulu

Arkisin ennen kello 17.00 järjestettävät ryhmät pidetään Albatross Day Caren salissa (Lintuvaarantie 33). 

MAANANTAI (Vilma Räikkönen)
14.00-14.30 Vauvamuskari  3–7 kk (Albatrossin tiloissa)
14.45-15.15
Vauvamuskari 8–12 kk  (Albatrossin tiloissa)
15.30-16.00 Taaperomuskari 1v. (Albatrossin tiloissa)
17.00-17.45 Taaperomuskari 2–3v.
17.50-18.35 Bändimuskari 4–5v.
18.35-19.20 Bändimuskari 5–6v.

KESKIVIIKKO (Katarina Olkinuora)

14.45-15.15
Vauvamuskari (Albatrossin tiloissa)
15.30-16.00 Taaperomuskari 1v. (Albatrossin tiloissa)
17.00-17.45 Taaperomuskari 2–3v. 
17.50-18.35 Bändimuskari 4–5v. 
18.35-19.20 Bändimuskari 5–6v. 

TORSTAI (Katarina Olkinuora)
17.00-17.45
Taaperomuskari 2–3v.+sisarus
17.50-18.35
Bändimuskari 4–5v. 

PERJANTAI (Laura Ilanen)
17.00-17.45
Taaperomuskari 2–3v.+sisarus
17.50-18.35
Bändimuskari 4–5v. 

LAUANTAI (Katarina Olkinuora) 
9.30-10.00 Vauvamuskari
10.10-10.55
Taaperomuskari 2–3v. + sisarus
11.00-11.30 Taaperomuskari 1v.
11.40-12.25 Bändimuskari 4–6v.

Niittykumpu, Niittykummun koulu

MAANANTAI (Elina Haavisto)
16.25-16.55 Vauvamuskari
17.00-17.45
Taaperomuskari 2–3v. + sisarus
17.50-18.35 Bändimuskari 4–5v.
18.40-19.25 Bändimuskari 5–6v.

Nöykkiö, Martinkallion koulu

MAANANTAI (Riia Tammi)
16.20-16.50 Taaperomuskari 1v. 
17.00-17.45
Taaperomuskari 2–3v.+sisarus
17.50-18.35 Bändimuskari 4–6v.

Saunalahti, Saunalahden koulu

KESKIVIIKKO (Riia Tammi)
16.20-16.50
Taaperomuskari 1v.
17.00-17.30 Taaperomuskari 1v.
17.40-18.25 Bändimuskari 4–5v.
18.30-19.15 Bändimuskari 5–6v.